KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlk Yardım Eğitim Merkezi Sorumlu Müdürü Sayın Selahattin KOLUKISA, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i Ziyaret Etti
![İlk Yardım Eğitim Merkezi Sorumlu Müdürü Sayın Selahattin KOLUKISA, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'i Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_03/22165654_IMG_5589.jpg)
İlk Yardım Eğitim Merkezi Sorumlu Müdürü Sayın Selahattin KOLUKISA ve ilimizde görev yapan İlkyardım eğitmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK' i ziyaret etti. Ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Hüseyin AKPINAR da eşlik etti.