KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizde İmam Hatip Okulları arası Mesleki Yarışmalar yapıldı.
![İlimizde İmam Hatip Okulları arası Mesleki Yarışmalar yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/31110941_WhatsApp_Image_2018-12-31_at_10.44.56.jpg)
İlimizde İmam Hatip Okulları arası Mesleki Yarışmalar yapıldı.
İmam Hatip Okulları arası “Mesleki’’ Yarışmalar yoğun katılımla gerçekleşti
Yarışmalar ;Genç Seda Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma, Genç Nida Kız Öğrenciler Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma ve Hafızlık, Kur’an-ı Genç Muhafızları Hafızlık ve Genç Bilaller Ezan Okuma, Genç Hatipler Hutbe Okuma, Genç Sesler musiki dallarda yapıldı.