KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

 

Toplantıda öncelik 29-30 Nisan tarihlerinde yapılacak olan TEOG sınavlarla ilgili yapılan çalışmalar görüşüldü.

 

246 okulda, 23.291 öğrencinin katılacağı sınavla ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu "Geçmişten gelen tecrübe ile nasıl olsa işler yürüyor dememeliyiz. Ehemmiyeti elden bırakmamalıyız, en ufak ayrıntıyı bile göz ardı etmemeliyiz. Bir öğrencinin refüze olması bütün Türkiye’yi etkiler. Ulaşımdan, sınav yapılacak okulların ve görevlilerin durumlarını bu süreçte iyi kontrol etmeliyiz." dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu ayrıca okullarda yaşanan olaylara değinerek "Okullarımızda görev yapan rehber öğretmenlerin ve okul müdürlerinin öğrencilerini iyi tanımaları gerekmekte. Ayrıca okulların güvenliği konusunda tedbirlerini daha artırmaları gerekmektedir."  dedi.

 

Toplantıda gelecek yıl okulların öğrenci kontenjanlarının belirlenmesi, yatırımlar konusunda yapımı süren ve yapılacak okul ve dersliklerin durumları ile projeler görüşüldü. 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.