KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Pınarbaşı İlçesi’nde Toplandı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Pınarbaşı İlçesi’nde Toplandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından her ay düzenli bir şekilde yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Pınarbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün ev sahipliğinde yapıldı.

 

Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu , İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve 16 İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu başkanlığındaki toplantıda I.Dönem değerlendirmesi yapılarak, eğitim- öğretimdeki aksaklıklar konuşuldu. Yatırımlarda gelinen son durum değerlendirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu toplantıda yaptığı konuşmada, milli ve manevi değerlere önem verilmesini isteyerek ”Okullarımızın kalitesi, bizim kalitemizi artıracaktır. Sorunlarımızı çözerken birlikte hareket etmek önemlidir. Bir ilin geleceği biz eğitimcilerin elinde, Kayseri’nin eğitimine iyi çalışarak yön vermek bizlerin elinde. Geçmişle mukayese yapmalıyız neredeydik, nereye geldik bunun hesabını yapmak zorundayız. Hiç bir zaman biliyorum deyip rehavete kapılmamamız gerekir. Çağ, yeniklerin hızla hayata geçtiği bir çağ, her zaman sonuç analizi yapmak zorundayız. Eğitim temelinde öğretmen var. Başarıda onların payı çok büyük, onun için onlara sahip çıkmalıyız. İdareciler olarak problemlerini çözmek zorundayız.” dedi.

 

Toplantının sonunda yatırımlar konusunda ilimizin bir genel değerlendirmesi yapılarak, her yıl yirmi beş okul yaparak ilimizdeki iki öğretime son vermeyi amaçlandığını belirtilerek şu an itibarıyla ilimizde yirmi dokuz okulun inşaatı devam edildiği belirtildi.  

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.