KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Bahameddin Karaköse, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle; deprem bölgesinden ilimize tayin olan öğretmenlerimiz ile düzenlenen akşam yemeği programında bir araya geldi.
![İl Müdürümüz Bahameddin Karaköse, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle; deprem bölgesinden ilimize tayin olan öğretmenlerimiz ile düzenlenen akşam yemeği programında bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/24113611_photo_9_20231124_111952.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle; deprem bölgesinden ilimize tayin olan öğretmenlerimiz için düzenlenen akşam yemeği programında öğretmenlerimiz ve aileleriyle bir araya geldi.