KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'nun destekleri ve Müdürlüğümüz himayesinde "Ünlü Şefler Özel Şefler İle Buluşuyor" programı çevrim içi olarak gerçekleşti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'nun destekleri ve Müdürlüğümüz himayesinde

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'nun destekleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz himayesinde "Ünlü Şefler Özel Şefler İle Buluşuyor" programı çevrim içi olarak gerçekleşti.

Toplantıda söz alan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sn. Mehmet Nezir GÜL, Özel Eğitim çocuklarımız ve özel eğitim çocuğu olan ailelerimizin ülkemiz ve bakanlığımız için çok değerli olduğunu dile getirdi. 20 okulumuzda yapılan bu projenin çok güzel bir çalışma olduğunu, okullarımızı ve çocuklarımızı tebrik ederek eğitim öğretimin her zaman devam ettiğini belirtti.  

200'ü geçen katılımcıyla gerçekleşen çevrim içi toplantı ayrıca Youtube.com/Kayserimem38 kanalı üzerinden de canlı olarak takip edildi.

 

15-05-202115-05-202115-05-202115-05-2021

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.