KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Murat ESKİCİ tarafından spor kulübü kurulan 6 pilot okulumuza malzeme dağıtımı yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Murat ESKİCİ tarafından spor kulübü kurulan 6 pilot okulumuza malzeme dağıtımı yapıldı.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Murat ESKİCİ tarafından spor kulübü kurulan 6 pilot okulumuza malzeme dağıtımı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_10/09003136_photo_2019-10-09_00-23-55.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında okullarında spor kulubü kurulan 6 pilot okulumuza İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Murat ESKİCİ tarafından malzeme dağıtımı yapıldı.