KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, "Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" Etkinliğine Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ,](/meb_iys_dosyalar/2019_10/03093946_photo5812392363258130564.jpg)
Trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımının yaygınlaştırılması amacı ile "Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" etkinliğine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Melikgazi Kayseri Lisesi öğrencileriyle birlikte katıldı.