KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, İstiklal Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi'nde Hayırsever H.Yıldız HASOĞLU'nun Katkılarıyla Yaptırılan Onarım ve Halı Sahanın Açılışına Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, İstiklal Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi'nde Hayırsever H.Yıldız HASOĞLU'nun Katkılarıyla Yaptırılan Onarım ve Halı Sahanın Açılışına Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/11150416_photo6037217859500880001.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, İstiklal Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi'nde Hayırsever H.Yıldız HASOĞLU'nun katkılarıyla yaptırılan onarım ve halı sahanın açılışına katıldı.