KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, e-Twinning Ulusal ve Avrupa kalite etiketi ödülü törenine katılarak, ödül almaya hak kazanan öğretmen ve okulların ödüllerini verdi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, e-Twinning Ulusal ve Avrupa kalite etiketi ödülü törenine katılarak, ödül almaya hak kazanan öğretmen ve okulların ödüllerini verdi.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, e-Twinning Ulusal ve Avrupa kalite etiketi ödülü törenine katılarak, ödül almaya hak kazanan öğretmen ve okulların ödüllerini verdi.](/meb_iys_dosyalar/2019_10/17162552_photo_2019-10-17_16-23-07.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, e-Twinning Ulusal ve Avrupa kalite etiketi ödülü törenine katılarak, ödül almaya hak kazanan öğretmen ve okulların ödüllerini verdi.