KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Durak - Hava Demir İlkokulu'nu Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Durak - Hava Demir İlkokulu'nu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/28164958_photo5965268597423058867.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Talas İlçesinde Durak - Hava Demir İlkokulunu ziyaret ederek okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. |
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Durak -Hava Demir İlkokulu'nda öğrencileri sınıflarında ziyaret etti. Özellikle 4-B sınıfında eğitim gören ikizler ve dördüzler hatıra fotoğrafı çektirdi. |