KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Develi İlçesi'nde İncelemelerde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Develi İlçesi'nde İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2020_02/07164758_manset3.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ Develi İlçesine yaptığı ziyarette Çayırözü İlkokulu ve Ortaokulu'nu ziyaret etti. Öğretmenler odasında, öğretmenlerle sohbet ederek sorunlarını dinledi. |
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Develi'deki ziyaretinde Soysallı Şükrü Somuncu İlköğretim Okulu'nda idareci ve öğretmenlerle bir araya geldi. |