KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, 2020-2021Eğitim - Öğretim Yılı Merkezi ve Yerel Yerleştirme Değerlendirme toplantısında okul müdürleriyle biraraya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, 2020-2021Eğitim - Öğretim Yılı Merkezi ve Yerel Yerleştirme Değerlendirme toplantısında okul müdürleriyle biraraya geldi.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, 2020-2021Eğitim - Öğretim Yılı Merkezi ve Yerel Yerleştirme Değerlendirme toplantısında okul müdürleriyle biraraya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2020_01/08122257_photo_2020-01-08_12-18-34.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, 2020-2021Eğitim - Öğretim Yılı Merkezi ve Yerel Yerleştirme Değerlendirme toplantısında okul müdürleriyle biraraya geldi.