KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celaletin EKİNCİ ' nin başkanlığında, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin katılımı ile inovasyon ve tasarım üzerine yerel ve ulusal projeler geliştirilmesi için toplantı yapılmıştır.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celaletin EKİNCİ ' nin başkanlığında, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin katılımı ile inovasyon ve tasarım üzerine yerel ve ulusal projeler geliştirilmesi için toplantı yapılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2020_10/14175902_4.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celaletin EKİNCİ ' nin başkanlığında, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin de katılımı ile inovasyon ve tasarım üzerine yerel ve ulusal projeler geliştirilmesi için toplantı yapılmıştır.