KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU, LGS Birincisi Erşad TANRIKULU'nu Başarısından Dolayı Kutladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU, LGS Birincisi Erşad TANRIKULU'nu Başarısından Dolayı Kutladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU LGS Birincisi Erşad TANRIKULU' nu Başarısından Dolayı Kutladı.

İlimiz Melikgazi İlçesi Erciyes Ortaokulu öğrencisi Erşad TANRIKULU bu sene yapılan Liselere Geçiş Sınavında 500 tam puan alarak Kayseri birincisi ve Türkiye birincisi olmuştur. Bu başarısından dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal  Yılmaz ÇANDIROĞLU öğrencimiz Erşad TANRIKULU ve ailesini kabul etti. Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Erşad TANRIKULU' na başarısından dolayı kutlayarak, hediye verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU kabulde yaptığı konuşmada, ''Bütün okullarımız aynı ama böyle bir başarının devlet okulundan olması bizleri ayrıca mutlu etti. Bu okullarımızın süreç içerisinde ne kadar gayret verdikleri ve öğrencilerimize ne kadar sahip çıktıklarının da bir göstergesidir. Başta okul yöneticileri olmak üzere öğretmen arkadaşlarımıza, emek ve destek veren eğitim camiasına ve ailemize teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca ilimizde 1 boşu olan ve 1 yanlışı olan öğrencilerimizde var. Bana göre bu öğrencilerimizde açıklanan sınavda ciddi anlamda başarılıdırlar.'' 500 tam puan alan Erciyes Ortaokulu öğrencisi Erşad TANRIKULU ise başarısının sırrını ''Çok kitap okumak ve teknolojik aletlerden uzak durmamdır.'' dedi.  Ziyarette okul müdürü Mustafa SERT, öğrencimizin annesi Emine TANRIKULU ve dayısı Seyit Halil YÜZGEÇ de hazır bulundular.  

 

01-07-202101-07-202101-07-202101-07-202101-07-202101-07-2021

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.