KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU ve Talas Belediye Başkanı Sayın Mustafa YALÇIN, Talas'a yapılması planlanan okullar hakkında görüş alışverişinde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU ve Talas Belediye Başkanı Sayın Mustafa YALÇIN, Talas'a yapılması planlanan okullar hakkında görüş alışverişinde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_02/09124343_photo_2021-02-09_12-24-03.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU ve Talas Belediye Başkanı Sayın Mustafa YALÇIN, Talas'a yapılması planlanan okullar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda Talas İlçesinde 1 okulun tamamlandığı, 1 okulun su basma seviyesinde olduğu ve 5 okulunda protokol imzalama aşamasında olduğu dile getirildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Talas Belediye Başkanı Sayın Mustafa YALÇIN' a eğitim alanında yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.