KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Sümer Fen Lisesinde Telafi Eğitimine katılan öğrencilerin programlarına katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Sümer Fen Lisesinde Telafi Eğitimine katılan öğrencilerin programlarına katıldı.

İl Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU, Telafi Eğitimine Katılan Öğrencilerle Masa Tenisi Oynadı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Sümer Fen Lisesinde Telafi Eğitimine katılan öğrencilerin programlarına katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU, beceri tasarım atölyesinde robotik kodlama çalışmasına katılan öğrencilerin drone çalışması hakkında bilgi aldı. Gelecek yıl katılacakları TEKNOFEST yarışmalarında başarılar diledi. Ayrıca okulun spor salonunda voleybol ve masa tenisi oynayan öğrencileri izleyen İl Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU, öğrencilerle bir süre masa tenisi oynadı.  

Ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU, okulda bu yıl 12'nci sınıf olacak ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerle bir süre sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, İl genelinde telafi eğitimine katılımdan memnun olduğunu belirterek; ''Telafi eğitimlerinin gerçek anlamda yerini bulduğunu ve öğretmen arkadaşlarımızın bu süreçte gerektiği gibi çalıştığını gösteriyor. Öncelikle öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Bu konuda çok güzel ve çok ciddi çalışmalar yapılıyor. Salgından dolayı 1 buçuk yıl okuldan uzak bir süreç yaşadık. İnşallah bu süreci çocuklarımızın öncelikle sosyalleşmesi, birlikte faaliyet yürütmeleri ve kendilerini ifade etmeleri bizim için her şeyden daha kıymetlidir." dedi.

 

13-07-202113-07-202113-07-202113-07-202113-07-202113-07-202113-07-202113-07-2021

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.