KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Eğitim Bir Sen Kayseri 1 No'lu Şube Başkanı Sayın Aydın KALKAN'a iadeyi ziyarette bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Eğitim Bir Sen Kayseri 1 No'lu Şube Başkanı Sayın Aydın KALKAN'a iadeyi ziyarette bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_05/31163816_IMG_1723.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, Eğitim Bir Sen Kayseri 1 No'lu Şube Başkanı Sayın Aydın KALKAN'a iadeyi ziyarette bulundu. Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU Eğitim Bir Sen Kayseri 1 No'lu Şube Başkanı Sayın Aydın Kalkan ve sendika yöneticileri ile bir araya gelerek ilimizdeki eğitim hakkında görüş alışverişinde bulundular.