KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU Çiçeklerle Uğurlandı. İlimizde iki dönem İl Milli Eğitim Müdürlüğü yapan Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'na personel tarafından veda töreni yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU Çiçeklerle Uğurlandı. İlimizde iki dönem İl Milli Eğitim Müdürlüğü yapan Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'na personel tarafından veda töreni yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU Çiçeklerle Uğurlandı.

İlimizde iki dönem İl Milli Eğitim Müdürlüğü yapan Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU'na personel tarafından veda töreni yapıldı.

Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU ilk önce çevrimiçi ilçe milli eğitim müdürleriyle bir araya geldi. Birlikte huzur içinde çalışmaktan dolayı teşekkür eden ÇANDIROĞLU "Yeniden kendi memleketimize hizmet etme şerefine nail oldum. Sizinle çalışmak ve sizi tanımak çok güzeldi. Bu makamlar takdir makamlarıdır. Şerefle, elimizden geldiği kadar vatanımıza ve memleketimize hizmet etmeye çalıştık. Ayrıca kendi memleketimizde bu görevi yapmanın bizim için ayrı bir önemi vardı.  Özellikle bu zorlu salgın sürecinde çocuklarımızın eğitim ihtiyacını en aza indirmek için çalışmalarda bulunduk. Kayserimizin eğitim ve öğretimde belirlenen hedeflere ulaşması için var gücümüzle çalıştık. Biz, bize emanet edilen öğrencilerimize Allah için memleket için sahip çıkmaya ve onları bir adım daha ileriye taşıma gayreti içerisinde olduk.  Sizlere veda ederken, Milli Eğitim camiasına ve bütün Kayserililere sevgi, saygı ve güven üzerine inşa ettiğimiz çalışma heyecanımıza sürekli destek ve katkılarıyla güç katan tüm çalışma arkadaşlarım ve paydaşlarımıza, sonsuz teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Haklarınızı helal edin" dedi.

Vedada personel ile tek tek tokalaşarak helallik isteyen Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU alkışlar ve çiçeklerle uğurlandı.

 

20-08-202120-08-202120-08-202120-08-202120-08-202120-08-202120-08-202120-08-2021

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.