KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU Başkanlığında Özel Öğretim Kurumlarımızda Maske, Mesafe Ve Temizlik Denetimleri Devam Etmektedir.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU Başkanlığında Özel Öğretim Kurumlarımızda Maske, Mesafe Ve Temizlik Denetimleri Devam Etmektedir.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/29154229_ozl_2.jpg)
İçişleri Bakanlığı Genelgesi doğrultusunda tüm Türkiye'de yapılan Covid-19 denetimleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU başkanlığında, il ve ilçe yöneticilerimiz ile iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımızın da katılımlarıyla özel öğretim kurumlarımızda maske, mesafe ve temizlik denetimleri devam etmektedir.