KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK ve Eşi Ayşegül TELTİK, Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri Kapsamında Hazırlanan Defileyi Katıldılar
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK ve Eşi Ayşegül TELTİK, Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri Kapsamında Hazırlanan Defileyi Katıldılar](/meb_iys_dosyalar/2022_05/22180855_IMG_20220522_180755_491.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK ve eşi Ayşegül TELTİK Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca İlimizde düzenlenen Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri kapsamında Kayseri Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan defileyi izlediler.