KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr.Mustafa PALANCIOĞLU'na İade-i Ziyarette Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK, Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Dr.Mustafa PALANCIOĞLU'na İade-i Ziyarette Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2022_03/15134711_IMG_2936.jpg)
Ziyarette Melikgazi İlçesinde eğitimle ilgili yapılması düşünülen yatırımlar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.Yapılan görüşmede Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı KAYA da İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın TELTİK'e eşlik etti.
![15-03-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_03/k_15134751_IMG_2936.jpg)
![15-03-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_03/k_15134803_IMG_2938.jpg)