KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK "Çalıkuşu Kayseri e-Dergisi"nin Hazırlık Çalışmasına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK

Milli Eğitim Bakanlığımızca yürütülen 81 Çalıkuşu e-Dergi çalışması kapsamında Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan eğitim içeriklerinin yer aldığı "Çalıkuşu Kayseri e-Dergisi"nin 1. sayı anısına basımı yapılan dergi İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK tarafından hazırlanmasında emeği geçen ekibe takdim edildi.  

2. sayı için yapılan hazırlık çalışması toplantısına katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK; ''1. sayıda yapmış olduğunuz başarılı çalışmadan dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim. Bazı işlerin gönüllülük esasına göre yapıldığında ortaya güzel ve anlamlı eserlerin çıkacağını bu çalışmada bizlere gösterdiniz. Dergiyi incelediğimde edebiyat, kültür, spor ve gezi yazılarındaki başarı beni oldukça memnun etti. Buradan şu sonucu çıkaracak olursak okumanın, özellikle de kitap okumanın önemi bir kez daha ortaya çıkmakta'' diyerek başarının çok okumaktan geçtiğini belirtti.   Toplantıda ayrıca mart ayında yayınlanacak olan e-dergi 2. sayı çalışmasının konuları ve görselleri üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Şemun AKMAN ve komisyonda görevli öğretmenler katıldı.

 

 

    01-03-202201-03-202201-03-202201-03-2022

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.