KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN,Kocasinan Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi TUBİTAK Bilim Şenliği Açılışına Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN,Kocasinan Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi TUBİTAK Bilim Şenliği Açılışına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_12/02171709_m5.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN, Kocasinan Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından hazırlanan TUBİTAK Bilim Şenliği açılışına katılarak hazırlanan projeleri inceledi.