KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN, ''Kütüphanesiz Okul Kalmasın'' Projesi Kapsamında Değerlendirme Toplantısı Yaptı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN, ''Kütüphanesiz Okul Kalmasın'' Projesi Kapsamında Değerlendirme Toplantısı Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2021_12/13171438_photo_2021-12-13_17-10-52.jpg)
''Kütüphanesiz Okul Kalmasın'' projesi kapsamında ilimizde kütüphane mobilyası üretimi yapan 5 okulun müdürü ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN başkanlığında durum değerlendirme çalışma toplantısı yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Cengiz ŞENOL da eşlik etti.