KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN, Kayseri Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri Tarafından Düzenlenen Etkinliğe Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN, Kayseri Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri Tarafından Düzenlenen Etkinliğe Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_10/20171827_45.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN, Kayseri Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenen Özgürlük adlı tiyatro oyunu ve müzik dinletisi programına katıldı. Etkinlikte İl Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN' a Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı KAYA' da eşlik etti.