KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN, 26/27 Ekim tarihlerinde yapılacak olan "kazanım değerlendirme uygulamaları" toplantısında ilçe milli eğitim müdürleriyle çevrim içi bir araya geldi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN, 26/27 Ekim tarihlerinde yapılacak olan](/meb_iys_dosyalar/2021_10/25132915_IMG_7612.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Saim DURGUN, 26/27 Ekim tarihlerinde yapılacak olan "kazanım değerlendirme uygulamaları" toplantısında ilçe milli eğitim müdürleriyle çevrim içi bir araya geldi.