KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı Makamında Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı Makamında Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı ve İnşaat Emlak Birimi Müdür Yardımcısı Fatih Tanşu, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, ilimizde eğitime katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

 

İl Milli Eğitim müdürümüz Osman Elmalı "Sayın Melikgazi Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a bizlere özellikle okul arsaları konusunda yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Sayın Başkanım eğitim konusunda Türkiye de ilkleri gerçekleştirmiştir. Belediye adına 12 adet okul yaptırmıştır. Ayrıca Melikgazi İlçesinde bulunan okulların bahçe düzenlenmesini ve öğretmen odalarının yeniden dizaynını yapmıştır. Başkanıma eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederim." diyerek sözlerini tamamladı. 

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükılıç ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek "Eğitim, Melikgazi Belediyesi´nin vazgeçilmez yatırım ve hizmet alanıdır. Geleceği planlayan bir belediye olarak eğitime ve eğitimcilere önem veriyor ve yatırım yapıyoruz." dedi.

 

25-08-201725-08-201725-08-201725-08-2017

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.