KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı İlkokul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı İlkokul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda Kocasinan, Melikgazi, Talas ilçelerinde görev yapan ilkokul müdürleriyle bir araya geldi.

 

Seçmeli derslerin amacı, tanıtımı ve seçimine yönelik yapılacak işlemler konusunda yapılan toplantıya 16 İlçe şube müdürleri katıldı.

 

Toplantı da konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı yaptığı konuşmada “Başarı, insanlarla iyi diyalog kurulması sonrası elde edilir. Siz idareciler okullarınızda öğretmen ve velilerle kuracağınız iyi ilişkiler sonrasında başarıyı yakalıya bilirsiniz. Okullarımızı yaşanır, sosyal alanlar haline getirmek gerekir. Başarılar detaylarda gizlidir. Bu detayın en önemli parçası velilerdir. Velilerimizi okullar da tutmak lazım. Değerler eğitimine önem vermeliyiz. Milli manevi değerlerimizi çocuklarımıza iyi öğretmemiz lazım.” diyerek sözlerini tamamlayan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı İlimizde yakında Ölçme Değerlendirme merkezi açılması için çalışmaların başladığını belirtti. 

 

03-03-201703-03-201703-03-201703-03-201703-03-2017

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.