KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Futsal Türkiye Üçüncüsü Takımı Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Futsal Türkiye Üçüncüsü Takımı Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Futsalda Türkiye Üçüncüsü Olan Arif Molu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve idarecilerini kabul etti.

 

Ziyarete Arif Molu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Altundağ, Müdür Yardımcıları Ali Osman Nevruz, Adem Yıldırım, Beden Eğitimi Öğretmeni Kayhan Eryılmaz ve öğrenciler katıldı.

 

Ziyarette konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı “Sizleri canı gönülden kutluyorum. İki bin okul takımı arasından Türkiye Üçüncüsü olmak büyük başarı. Öğrencilerimizin sosyal faaliyetlerin içerisinde olmaları bizleri mutlu ediyor. Spor yapmak, hem bedeni hem de zihnimizi disipline etmek açısından önemli. Takım sporları öğrencilerimizin birlikte hareket etme kabiliyetini geliştirme açısından çok önemli. Sosyal faaliyetlerde bulunan öğrencilerimiz derslerde daha başarılılar. Bu başarınızdan dolayı sizleri kutluyorum, gelecek yıl sizlerden Türkiye birinciliği bekliyorum.”  diyerek sözlerini tamamladı.

 

Ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Türkiye üçüncüsü takımla hatıra resmi çektirdi. 

 

01-03-201801-03-201801-03-201801-03-201801-03-201801-03-2018

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.