KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın Verdiği İftar Yemeğine Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın Verdiği İftar Yemeğine Katıldı

30 Mayıs 2017 tarihinde Başbakan Sayın Binali Yıldırım tarafından Çankaya Köşkü´nde, İl Milli Eğitim Müdürleri engelli öğretmenler ile şehit ve gazi yakını öğretmenlere iftar yemeği verildi.

 

İftar yemeğine İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı’nın yanı sıra ilimizde görev yapan Şehit kızı Melikgazi Kayseri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Rehberlik öğretmeni Cemile Keskin, Gazi yakını Melikgazi Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Veli Parlak katıldılar.

 

Türkiye´nin 81 ilinden gelen yaklaşık 300 öğretmenle bir araya gelen Başbakan Sayın Binali Yıldırım, iftar öncesi masaları tek tek gezerek öğretmenlerle tokalaştı, kısa süre sohbet etti.

 

Tasavvuf korosunun müzik dinletisi sunduğu iftar programında, Kocatepe Camisi İmam-Hatibi İsmail Coşar, Kuran-ı Kerim okudu. İftara, Başbakan Sayın Binali Yıldırım´ın eşi Semiha Yıldırım, Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet Yılmaz, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Sayın Beşir Atalay ve İl Milli Eğitim Müdürleri engelli öğretmenler ile şehit ve gazi yakını öğretmenler katıldı.

 

01-06-201701-06-201701-06-2017

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.