KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Avrupa Şampiyonu Ceyda Katan’ı Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Avrupa Şampiyonu Ceyda Katan’ı Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı Muay-Thai Avrupa Şampiyonu İzzet Öksüzkaya Orta Okulu 7.sınıf öğrencisi Ceyda Katan’ı makamında kabul etti. Ziyarete Okul Müdürü Ekrem Sabuncu ve Antrenörü Burcu Mutlu ve Avrupa Şampiyonu Ceyda Katan katıldı.

 

15-18 Aralık 2016 tarihlerinde Antalya´da yapılan kulüpler arası Muay- Thai Avrupa Şampiyonası´nda 52 kg da birincilik kürsüsüne çıkan ve aynı zamanda Milli Takıma alınan Ceyda’yı başarısından dolayı kutlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, başarılı sporcumuza tablet hediye etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, “Çocuklarımızın Avrupa çapında başarıları bizleri mutlu etmekte. Öğrencimiz Ceyda’nın İstiklal Marşımızı tüm dünyaya dinletip, Şanlı Bayrağımızı göklere çektirmesi bizleri onurlandırmış ve mutlu etmiştir. Öğrencimizin yetişmesinde emeği geçen başta okul müdürüne, öğretmenlerine ve ailesine teşekkür ederim.” dedi.

 

Ziyaret hatıra resmi çektirilmesiyle sona erdi.

 

20-12-201620-12-201620-12-201620-12-2016

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.