KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, 3 Aralık Engelliler Gününde Koç Ailesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, 3 Aralık Engelliler Gününde Koç Ailesini Ziyaret Etti

1992 yılında Birleşmiş Miletlerin kararı ile 3 Aralık “Uluslararası Engelliler Günü” olarak kabul edilmesi dolayısıyla evinde eğitim gören Kocasinan 75.yıl Rezzan Has İlkokulu 2/D sınıfı öğrencisi Muhammed Yusuf Koç’u İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı evinde ziyaret etti.

 

Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdür Ercan Duran, Kocasinan Rehberlik Araştırma Müdürü Mahmut Işıksoy katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı,”3 Aralık, tüm dünyada engellilerin topluma kazandırılması ve haklarının tam ve diğer insanlarla eşit ölçüde sağlanması amacı için çalışılması gereken bir gün olarak duyurulmuştur. Sözkonusu güne ilişkin farkındalığı artırmak, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve toplumun hassasiyetini ve desteklerini sağlamak için ve ayrıca öğrencimiz Muhammed Yusuf Koç ve ailesinin moral ve motivasyonunu artırmak üzere bu ziyareti yapmaktayız. Bu duygularla öğrencimiz ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletirken, öğrencimiz Muhammed Yusuf’un en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını Yüce Rabbimden dilerim.” dedi.

 

Ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı fanatik Galatasaraylı olduğunu öğrendiği Muhammed Yusuf’a sürpriz yaparak, Galatasaray forması hediye etti.

 

 05-12-201605-12-201605-12-201605-12-2016

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.