KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, beş merkez ilçenin okul müdürleriyle  bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, beş merkez ilçenin okul müdürleriyle  bir araya geldi.

 

YİKOP konferans salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu, Devlet adına o makamlarda bulunduklarını belirterek “Hassasiyet çerçevesinde işimizi yapmalıyız. Ülkenin ve İlimizin kaynaklarını iyi kullanmak zorundayız, eğitimin temeli okul müdürlerinin üzerine kurulmuştur. Okul girişlerinden, okul müdürlerinin tanısı belli oluyor. Sizin duruşunuz, değerleriniz okul dışına yansıyor, sizin düşünceleriniz çevreye sirayet ediyor. Onun için çok veballi yerdesiniz. Hizmet fırsatını iyi değerlendirmek gerekir. Riskleri minimize etmek gerekir, fark yaratmak için bir bedel alınmışsa çok çalışarak ödemek zorundayız. Zaman, zemin, süreç bizleri bir araya getirdi. Mantık, birlikte hareket edip ekip ruhunu yakalamaktır. Karşımızdakine değer vermeliyiz, vatandaşlarla iç içe olmalıyız kişileri ötekileştirmemeliyiz ”dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz Çandıroğlu İlimizde yirmi beş adet projeyi hayata geçirdiklerini ve bu projelerin devam etmekte olduğunu belirterek  “Bu projelere sahip çıkmak gerekir. Başarının altında projeler var. Projeler bizim için olmazsa olmazlarımızdandır. Projeler, eğitimdeki bakış açımızı ve vizyonumuzu belirler. Bu konuda birlikte yürümek, birlikte hareket etmek önemli sizlere destek vermeye her zaman hazırız. Amaç fazladan bir adım atmaktır” dedi.

 

Toplantı okul müdürlerinin söz alması ve yaşadıkları sorunları dile getirmeleriyle sona erdi.

 

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.