KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BAHAMEDDİN KARAKÖSE'NİN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İKİNCİ DÖNEM MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin KARAKÖSE, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı ikinci döneminin başlaması vesilesiyle bir mesaj yayımladı. 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BAHAMEDDİN KARAKÖSE'NİN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İKİNCİ DÖNEM MESAJI

Yeni bir dönem, yeni bir heyecan ile 2023-2024 Eğitim öğretim yılının 2. Dönemine başlıyoruz. Değerli öğretmenlerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve kıymetli velilerimizle birlikte güzel bir geleceğe umutla, heyecanla hazırlanmak için yeni döneme başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Değerli Öğretmenlerimiz, Kıymetli Meslektaşlarım,

Mesleğimizin ne kadar kutsal ve manevi doyumu yüksek bir iş olduğunun farkında olarak sorumluluğumuzun büyük olduğunu düşünüyorum. İyi ki öğretmenim inancıyla geleceğin mimarı olarak öğrencilerimize iyiyi ve kötüyü, doğruyu ve yanlışı öğreterek; onları toplum içinde örnek sayılabilen iyi insanlar olarak yetiştirme gayretinizden dolayı teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrenciler,

Sizlerin varlığıyla anlam bulan okullarımız, sizlerin okullarınıza, sıralarınıza gelmenizle nefes almaya başlayacaktır. Okullarımızda yeni bir hayat yeni bir umut atmosferi oluşacaktır. Sizden beklentimiz milli ve manevi değerlerle bürünmüş kişilik yapınızı, bilimin ve teknolojinin katkılarıyla oluşmuş vizyonunuzu geliştirmenizdir. Daima daha iyi bir geleceği hayal etmeli ve onun için çok çalışmalısınız.

Kıymetli Veliler,

Eğitim sistemimizin bir paydaşı olarak sizin desteğiniz bizim için çok önemli ve anlamlıdır. Desteklerinizden ötürü teşekkür ederiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiamıza sağlıklı, huzurlu ve başarılarla dolu bir dönem olmasını dilerim.

 

Bahameddin KARAKÖSE

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü

 

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.