KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse ve İl Yöneticilerimiz Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde 2'ncisi Düzenlenen Kayseri Kadın Kooperatifleri Fuarını Gezdi
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse ve İl Yöneticilerimiz Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde 2'ncisi Düzenlenen Kayseri Kadın Kooperatifleri Fuarını Gezdi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/22154203_2.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse,İl Yöneticilerimiz ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde 2'ncisi düzenlenen Kayseri Kadın Kooperatifleri stantlarını ziyaret ederek,kadın girişimcilerimize destek olundu.