KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Özvatan Çok Programlı Anadolu Lisesi okul yöneticileri, öğretmen ve öğrencileri ile bir araya gelerek eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirdi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Özvatan Çok Programlı Anadolu Lisesi okul yöneticileri, öğretmen ve öğrencileri ile bir araya gelerek eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirdi.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/23170039_photo_15_20231123_165602.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Özvatan Çok Programlı Anadolu Lisesi okul yöneticileri, öğretmen ve öğrencileri ile bir araya gelerek eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirdi.