KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Hasan Polatkan İlkokulu'nda Öğretmenlerle Buluştu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Hasan Polatkan İlkokulu'nda Öğretmenlerle Buluştu.](/meb_iys_dosyalar/2024_01/08175347_dilimizinzenginliklerikopyasikopyasifacebookcoverkopyasi.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Hasan Polatkan İlkokulu'nda öğretmenlerle buluştu.
Gerçekleştirilen istişare toplantısında, öğretmenlerimizin görüş ve önerilerini dinleyen İl Müdürümüz Karaköse; öğretmenler mukaddes görevlerini özveri ile ifa ederken yeni nesillere rehberlik ederek müreffeh bir geleceğe de ışık tutar, dedi.
Öğretmenlerimizin çalışma ortamının önemine dikkat çekekerek; eğitimdeki temel başarı unsurlarından biri, öğretmenlerin huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamında olmasıdır. diye ifade etti.