KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Fatma Mustafa Hasçalık İlkokulu/Ortaokulu Öğretmenleriyle Buluştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Fatma Mustafa Hasçalık İlkokulu/Ortaokulu Öğretmenleriyle Buluştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bahameddin Karaköse, Fatma Mustafa Hasçalık İlkokulu/Ortaokulu öğretmenleriyle gerçekleştirdiği buluşmada, eğitim odaklı konuları ele aldı.

Milli Eğitim Bakanlığımızın müfredatta yaptığı son değişikliklerde, etkinlik temelli uygulamalarla öğrencilerin çok yönlü gelişimine odaklanarak öğrencileri sınıflandırmak yerine geniş kategorilerde yetenekleri değerlendirme yaklaşımını vurgulayan ayrıca süreç odaklı değerlendirme yaklaşımı kapsamında öğrencinin öğrenmesini artıran ölçme araçları kullanılması, öğretmen ve öğrenciye dönüt veren bir ders işleme sürecinin eğitime değer katmış olduğunu ifade eden öğretmenlerimiz, memnuniyetlerini dile getirdiler.

İl Müdürümüz Bahameddin Karaköse, öğretmenlerin deneyimlerini paylaştığı ve eğitimdeki güncel gelişmelerin ele alındığı bu buluşmanın, eğitim kalitesini artırmak ve öğrencilerin başarısını desteklemek adına yapılan çalışmaların önemini vurguladı.

 

09-01-202409-01-202409-01-202409-01-202409-01-2024

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.