KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Emekli Şube Müdürü Sayın Cihangir BEKDUR ile Sayın Zerrin GÖKDEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
![İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Emekli Şube Müdürü Sayın Cihangir BEKDUR ile Sayın Zerrin GÖKDEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/01122014_photo_2022-02-01_12-20-07.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli Şube Müdürü Sayın Cihangir BEKDUR ile Sayın Zerrin GÖKDEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.