KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Bahameddin KARAKÖSE Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulunda deprem nedeniyle ilimize nakil gelen öğrencilerle bir araya gelerek kendileriyle yakından ilgilendi.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Bahameddin KARAKÖSE Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulunda deprem nedeniyle ilimize nakil gelen öğrencilerle bir araya gelerek kendileriyle yakından ilgilendi.](/meb_iys_dosyalar/2023_03/02154822_photo_2023-03-02_15-48-04.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin KARAKÖSE Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulunda deprem nedeniyle ilimize nakil gelen öğrencilerle bir araya gelerek kendileriyle yakından ilgilendi.