KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik, Okul Spor Faaliyetleri 2022-2023 Eğitim Öğretim Planlama Programına Katıldı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik, Okul Spor Faaliyetleri 2022-2023 Eğitim Öğretim Planlama Programına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_10/21113724_photo_2022-10-21_10-47-39_2.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik, Okul Spor Faaliyetleri 2022-2023 Eğitim Öğretim Planlama Sunumu programına katıldı. Fuar Alanı Erciyes Konferans Salonunda gerçekleşen programda beden eğitimi öğretmenleri ve idarecilerle okul sporları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.