KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik, Melikgazi Belediyesi Tarafından Yaptırılan Kütüphane ve Teknoloji Atölyesinin Açılışına Katıldı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik, Melikgazi Belediyesi Tarafından Yaptırılan Kütüphane ve Teknoloji Atölyesinin Açılışına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_06/25211513_9cb8d9d6-3cfc-4f91-80a7-26007a2ae5b6.jpg)
Valimiz Sn. Gökmen Çiçek, Kayseri Milletvekili Sn. Mehmet Özhaseki Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Memduh Büyükkılıç ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik; Melikgazi Belediyesi tarafından yaptırılan 4 kütüphane ve 3 teknoloji atölyesinin açılışına katıldılar.