KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik, Lise Öğrencileri Arasında Düzenlenen Kitap Okuma Yarışmasının Ödül Törenine Katıldı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik, Lise Öğrencileri Arasında Düzenlenen Kitap Okuma Yarışmasının Ödül Törenine Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_06/15091524_IMG_5910.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik; Eğitim Bir-Sen tarafından "Bir Bilenle Bilge Nesil Projesi" kapsamında, lise öğrencileri arasında düzenlenen kitap okuma yarışmasının ödül törenine katıldı ve dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.