KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik; Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, BİK Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Doç. Dr. M. Mücahit Küçükyılmaz'ın ''Anadolu'da 1000'inci Yıla Doğru'' Söyleşi ve İmza Gününe Katıldı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik; Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, BİK Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Doç. Dr. M. Mücahit Küçükyılmaz'ın ''Anadolu'da 1000'inci Yıla Doğru'' Söyleşi ve İmza Gününe Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_07/19170200_IMG_9154.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik; Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, BİK Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Doç. Dr. M. Mücahit Küçükyılmaz'ın ''Anadolu'da 1000'inci Yıla Doğru'' söyleşi ve imza gününe katıldı.