KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik, Ali-Ayça Hayret Öğretmenlerimizi Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik, Ali-Ayça Hayret Öğretmenlerimizi Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_06/25212236_7c51a608-1b67-4449-b5c5-b6ce19fc83d4.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik, evlatları vefat eden Ali-Ayça Hayret öğretmenlerimizi evlerinde ziyaret ederek kederli aileye başsağlığı diledi. Ziyarette İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sn. Osman Karaca ve Melikgazi İlçe Millî Eğitim Müdürü Sn. Hacı Kaya da bulundu.