KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin KARAKÖSE, Elbistan'da afetzedelere, gönüllülere ve diğer ekiplere sıcak yemek hizmeti sağlayan Müdürlüğümüz personelini ziyaret etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin KARAKÖSE, Elbistan'da afetzedelere, gönüllülere ve diğer ekiplere sıcak yemek hizmeti sağlayan Müdürlüğümüz personelini ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2023_03/01165733_photo_2023-03-01_16-56-52.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin KARAKÖSE, Elbistan'da afetzedelere, gönüllülere ve diğer ekiplere sıcak yemek hizmeti sağlayan Müdürlüğümüz personelini ziyaret ederek özverili çalışmaları için kendilerine teşekkür etti.