KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'in '29 Ekim Cumhuriyet Bayramı' Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik'in '29 Ekim Cumhuriyet Bayramı' Mesajı

Bugün farklı dil, inanç ve kültürleri bir arada yaşatan bir medeniyetin en büyük mirasçıları olarak bizlere düşen  görev; Atatürk'ün Türk Milletine ve Türk Gençliğine  emaneti olan Cumhuriyetin kazanımlarına sahip çıkarak sonsuza dek yaşatmak, birbirimize sımsıkı kenetlenerek birliğimizi geçmişte olduğu gibi bugün de gelecekte de hep muhafaza etmek, devraldığımız bu değerli mirası aynı yüksek ruh ve şuurla her geçen gün daha da güçlendirerek ülkemizi uygarlık yarışında en üst sıralara taşımaktır.  

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları başta olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha saygı, şükran ve rahmetle anıyorum.  

Aziz milletimizin, tüm eğitimcilerimizin, yarınımız, umudumuz sevgili çocuklarımızın ve gençlerimizin Cumhuriyet Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyor, nice güzel bayramlarda birlikte olmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.  

 

Ayhan TELTİK

İl Millî Eğitim Müdürü

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.