KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik, Mustafa Koyuncu Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ''Gençlik Projeleri Destek Programı''na katıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik, Mustafa Koyuncu Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ''Gençlik Projeleri Destek Programı''na katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/17150405_WhatsApp_Image_2022-11-17_at_14.54.25.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik, Mustafa Koyuncu Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ''Gençlik Projeleri Destek Programı''na katıldı.