KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik Hunat TV'de yayınlanan "Cezmi Hoca ile Eğitim Sohbetleri" programına katılarak Kayseri'nin eğitim gündemine dair değerlendirmelerde bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik Hunat TV'de yayınlanan

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan Teltik Hunat TV'de yayınlanan "Cezmi Hoca ile Eğitim Sohbetleri" programına katılarak Kayseri'nin eğitim gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. 

 

Kayseri'nin 2021-2022 yılını başarılarla dolu bir yıl olarak geride bıraktığını dile getiren Sayın Teltik LGS ve YGS'deki üstün performansa değindi. İlimizdeki eğitim öğretim çalışmalarının ulaştığı düzeyden memnuniyet duyduğunu ifade eden Müdürümüz Sayın Teltik ikili öğretimin birkaç yıl içerisinde sonlanacağı müjdesini verdi.

 

Öğrencilere seslenen Sayın Teltik onları geleceğin mimarı olarak gördüğünü, büyük hayallerin gerçeğe dönüşmesinin yolunun çok çalışmaktan geçtiğini söyledi.

 

Ulusal ve uluslararası projelerin önemine değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Teltik, canlı yayınlanan programda öğretmen ve yöneticilere de teşekkür etti: "Meslektaşlarımın çok çalıştığını biliyorum. Tavsiyem, çocuklarımızın geleceğine yön verip güzel örnekleri arttırmak için çalışmaktan hiçbir zaman vazgeçmesinler. Dünyaya bir daha gelsem yine öğretmen olmak isterdim." dedi.

15-12-202215-12-202215-12-202215-12-2022

Gültepe Mh Talas Bulvarı No 1/B Melikgazi KAYSERİ - 0 352 330 11 25 Pbx

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.